Działamy na rynku kilkanaście lat, wykonujemy zarówno typowe, jak i nietypowe zabudowy meblowe  - „na wymiar”, realizując projekty własne i powierzone. Oferowane wyposażenie meblowe wykonujemy indywidualnie dla każdego wnętrza, starając się dopasować swoje produkty do potrzeb i możliwości finansowych Klienta. Wykonujemy meble z wszystkich dostępnych na rynku materiałów, jak płyty meblowe, stolarskie, drewno, sklejka, MDF, płyty egzotyczne, metal, szkło, kamień, płyty mineralne, wodoodporne itp. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno pojedyncze jak i seryjne meble o różnorodnej stylistyce do nowoczesnych i zabytkowych wnętrz wg Państwa życzenia.

Nasze usługi realizujemy w dwóch STREFACH:

BUSINESS – dla klientów instytucjonalnych takich jak: biura, banki, muzea, placówki oświatowe, teatry, hotele, lokale gastronomiczne, apteki, szpitale, salony samochodowe, sklepy.

HOME - dla klientów indywidualnych realizując kompleksowe lub częściowe wyposażenie mieszkań i domów.

       Biorąc pod uwagę standardy rynkowe w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa miejsc pracy oraz wymogi Klientów w zakresie jakości i wytrzymałości, deklarujemy, iż oferowane przez nas zabudowy spełniają obowiązujące w branży meblarskiej normy (np. dotyczące mebli biurowych - PN-EN 527, krzeseł biurowych do pracy - PN-EN 1335,  przegród - PN-EN 1023, siedzisk audytoryjnych - PN-EN 12727 i inne), a wykonywane przez nas usługi są zgodne z normą PN-EN 45014.  Wszystkie używane przez nas do produkcji materiały posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Na produkowane i montowane przez nas zabudowy udzielamy kilkuletniej gwarancji oraz  zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

       Swoją ofertę kierujemy do wymagających, szukających niestandardowych i niepowtarzalnych rozwiązań Klientów oraz do projektantów i architektów chcących zrealizować swoje autorskie pomysły.  Nasza doświadczona kadra projektantów i inżynierów pomoże Państwu zrealizować nawet najbardziej śmiałe i nietypowe indywidualne projekty dbając jednocześnie o  jakość i  trwałość produkowanych mebli.

 

Rzeczy trudne realizujemy natychmiast, niemożliwe zajmują nam trochę więcej czasu i są nieustannym źródłem satysfakcji 
płynącej z Państwa zadowolenia.

Nie chcesz godzić się na banał i powtarzające się rozwiązania? 
Przyjdź i spełnij  z nami swoje marzenia o pięknym, niepowtarzalnym wnętrzu!!!